Beschrijving
Doti Asset Connect is de eenvoudigste en meest discrete universele oplossing om een voertuig of container te beschermen. Doti Asset Connect vereist geen installatie. Doti Asset Connect is verborgen in uw voertuig zonder enige verbinding en is ondetecteerbaar voor de dief. De standalone GPS tracker gaat in volledige stand-by modus tussen elke positie verzending. Dankzij de interne batterij heeft de DoTi Asset Connect gps tracker een autonomie tot 3 jaar (één locatie per dag). In geval van diefstal kan real-time tracking op verzoek worden geactiveerd. De DoTi Asset Connect GPS tracker kan gebruikt worden voor auto's, motoren etc. maar ook voor trailers, containers, boten etc.
De DoTi Asset Connect gps-tag is ook een ideale diefstalbeveiligingsoplossing voor oldtimers of elk voertuig zonder continue stroomvoorziening (boten, containers, enz.).
Met de"My Doti Connect" applicatie bent u altijd op de hoogte van de laatst verzonden locatie door het DoTi Asset Connect gps baken van uw voertuig. U kunt het aantal keren dat u een locatie per dag verstuurt aanpassen.
Kenmerken
- Geschikt voor alle voertuigen
- Waterdicht IP68
- Geen installatie
- 100% autonoom
- Tot 3 jaar autonomie
- Kleinere omvang
- Geïntegreerde GPS- en GSM-antennes
- Beheer van meerdere voertuigen
- Webtoepassing
- Mobiele toepassing